Dentysta Rzeszów - Kołodziejczykowie

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a, 35-509 , Rzeszów PL

https://www.kolodziejczykowie.pl
17 856-12-56


Ilość Ocen: 3

Kołodziejczykowie to rodzinny gabinet stomatologiczny, który istnieje w branży od ponad 25 lat. Zlokalizowany jest on w Rzeszowie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10 a. Oferowane są w nim zabiegi z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, wybielania, a także leczenia kanałowego. Pracownicy gabinetu dbają o to by wykonywane przez nich zabiegi cechowała wysoka jakość . W gabinecie panuje miła atmosfera dzięki czemu pacjenci czują się komfortowo i mają pewność, że znaleźli się w dobrych rękach. Do przeprowadzania zabiegów wykorzystywany jest najwyższej jakości sprzęt, który pozwala na profesjonalna diagnostykę, a także skuteczne leczenie zębów, a tym samym poprawę ich wyglądu.


Dużą zaletą gabinetu są elastyczne godziny pracy oraz możliwość umówienia się na zabieg także w sobotę. Gabinet świadczy usługi w zakresie stomatologi zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncji), protetyki (korony/ licówki), a także wybielania. W ramach leczenia zachowawczego można skorzystać z leczenia próchnicy zębów, rekonstrukcji zniszczonych koron zębowych, leczenia kanałowego, wybielania martwych i żywych zębów, likwidacji diastem międzyzębowych, a także profesjonalnego usuwania złogów nazębnych oraz piaskowania szkliwa. Pacjenci mogą tu także skorzystać z ortodoncji,czyli leczenia wad zgryzu i wad zębowych. Nowoczesne metody terapeutyczne pozwalają zaproponować takie leczenie osobom w każdym wieku. W tym zakresie leczenie prowadzi specjalista II stopnia z 20 letnim stażem w tej dziedzinie, ortodonta- dr Dorota Kołodziejczyk. Daje to gwarancje doskonałych efektów leczenia. Klienci gabinetu mogą także liczyć tu na profesjonalną pomoc w zakresie leczenia kanałowego zębów.  Odbywa się ono z wykorzystaniem mikroskopu, który umożliwia wykrywanie anomalii rozwojowych zębów w 70% przypadków. Kołodziejczykowie to firma która współpracuje z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, dzięki czemu są w stanie wykonać najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne. Dodatkowo gabinet ten świadczy usługi z zakresu stomatologii estetycznej czyli wybielania zębów.

 

Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie znajduje się w mieście Rzeszów, na ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, z ponad 25-letnim doświadczeniem, świadcząca profesjonalne usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) oraz wybielania zębów. Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie oprócz długoletnią tradycją zatrudnia wyspecjalizowaną zespół, stale zorientowaną na rozwój, przystosowaną do ciągle rosnących potrzeb pacjentów oraz świetnie ukierunkowaną na nowe technologie, stosowane w obrębie stomatologii estetycznej.

Sprawdź także ciekawe katalogi dla  Zakład stomatologiczny Kołodziejczykowie:

 

 


Wybierając zabiegi w Rodzinnym Gabinecie Stomatologicznym Kołodziejczykowie, możesz skorzystać z wielu opcji jakie proponują lekarze stomatolodzy. Jedną z nich jest przeciwdziałanie oraz leczenie próchnicy. Każdy pacjent może liczyć na profesjonalną dbałość ze strony personelu gabinetu stomatologicznego. Decydując się na gabinet z Rzeszowa, pośród oferty znajdziesz także usługi związane z ortodoncją. Zakładanie ceramicznych lub metalowych aparatów na zęby wykonywane jest pod nadzorem dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, która posiada wieloletnie doświadczenie, wyuczoną pod okiem najlepszych specjalistów ortodoncji w Polsce i na świecie. 

 

 


Zastosowanie najnowszej generacji aparatury amerykańskich producentów do badań uzębienia, wyróżnia Kołodziejczykowie Rodzinny Gabinet Stomatologiczny na tle pozostałych gabinetów dentystycznych. Marka placówki funkcjonuje z misją. Użytkując nowoczesny sprzęt, stosuje kanałowe leczenie zębów, zakłada korony, protezy akrylowe i szkieletowe, jak również licówki porcelanowe. W razie potrzeby pacjenta, gabinet wykonuje również wybielanie uzębienia, które dla utrzymania optymalnego efektu   należy powtarzać co 6-12 miesięcy. Personel   Gabinetu Stomatologicznego Kołodziejczykowie   odnosi się do każdego z pacjentów bardzo profesjonalnie. . Miła i przyjemna pacjentom atmosfera w gabinecie sprzyja komfortowi przy każdej z wizyt. Gabinet zaprasza również najmłodszych pacjentów, to świetnie miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie posiada także nowoczesne wyposażenie, między innymi najnowszej generacji aparat do zdjęć RTG, - narzędzie dzięki któremu można robić bardzo dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne rozwiązania, które przyczyniają się do lepszego badania zębów, oraz ich dokładniejszej diagnostyki.

 

 

OCEŃ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Placówka

Ocena ogólna

Komentarze internautów Dentysta Rzeszów - Kołodziejczykowie

Kasia ObałekJestem wdzięczna Kołodziejczykom za troskę o zdrowe uśmiechy moich dzieci. Polecam!


Marta BłachońNie wyobrażam sobie opieki stomatologicznej w innym gabinecie niż tutaj.


AgaSuper gabinet pod każdym względem, polecam szczególnie wizyty z dziećmi.


Token