Gabinet Rehabilitacji Tomasz Tittinger

Miłocińska 95/1, 35-210, Rzeszów PL

www.tittinger.pl
600878590

09:00-15:00


Ilość Ocen: 4

Tomasz Tittinger to profesjonalny fizjoterapeuta. Jego prywatny gabinet rehabilitacji w Rzeszowie jest jednym z najpopularniejszych. Gabinet jest zlokalizowany przy ulicy Miłocińskiej 95/1 na osiedlu Baranówka 4. Oferuje rehabilitację sportową, ortopedyczną i neurologiczną, taping, masaż ( leczniczy, terapia manualna) oraz szkolenia i indywidualne konsultacje wraz z wykonaniem USG. Cennik, doświadczenie oraz szczegóły dotyczące oferty można sprawdzić na stronie lub umówić się na wizytę.

OCEŃ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Placówka

Ocena ogólna

Komentarze internautów Gabinet Rehabilitacji Tomasz Tittinger

PaulinaFizjoterapeuta o dużej wiedzy i umiejętnościach co przekłada się na wyniki w kontakcie z pacjentem. Osobiście polecam każdemu.


PabloPan Tomasz jest jedną z najbardziej profesjonalnych osób w swoim fachu jaka miałem okazję poznać. Bardzo szybko zdiagnozował mój problem mięśniowy, z którym borykałem się ponad miesiąc. Po tygodniu od spotkania jedynym wspomnieniem po nieznośny bólu jest kilka siniaków i ćwiczenia rehabilitacyjne


KacperJeden z lepszych gabinetów fizjoterapii na Podkarpaciu. Tomek jest profesjonalny i kompetentny. Polecam ludziom po urazach chcących dalej uprawiać sport.


Token