Medius - Rehabilitacja w Rzeszowie

Pułaskiego 13A, 35-011, Rzeszów PL

medius.cba.pl
500449825

07:00-18:00


Ilość Ocen: 14

Medius to gabinet rehabilitacyjny przy ulicy Pułaskiego 13A - Rzeszów. Założycielem jest dyplomowany i doświadczony fizjoterapeuta Jacek Rusin. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny i nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny zapewnia zadowolenie każdego pacjenta. W gabinecie Medius można wykonać zabiegi rehabilitacyjne, jak taping sportowy, masaż leczniczy, leczenie bólów kręgosłupa, metoda McKenzie czy terapia manualna, oraz zabiegi fizykoterapii, jak laser, terapia PST, terapia energotonowa czy elektrolecznictwo.

OCEŃ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Placówka

Ocena ogólna

Komentarze internautów Medius - Rehabilitacja w Rzeszowie

EwkaNa stół do pana Jacka Rusina trafiłam w momencie, gdy inni fizjoterapeuci rozkładali ręce a neurolog wystawił już skierowanie na operację kręgosłupa. Nastawienie miednicy i rehabilitacja sprawiły, że dziś, już kilka lat po zabiegu, czuję się bardzo dobrze i praktycznie nie odczuwam już żadnych dolegliwości związanych z kręgosłupem. Szczerze polecam!


KrzysztofZabiegi po kontuzji ręki bardzo mi pomogły, Polecam.


BeataOdradzam. Niestety poszłam do kierownika tego gabinetu Jacka Rusina. Terapia manualna odbyła się bez rozmasowania. Od razu "nastawianie" i po zabiegu szpital bo straciłam czucie w rękach i diagnoza: rozwarstwienie tętnicy kręgowej na skutek źle przeprowadzonej manipulacji kręgosłupa szyjnego. Pisze, aby ostrzec przed tym "rehabilitantem" żeby komuś jeszcze nie wyrządził krzywdy.


CezaryPersonel jaki tam pracuje posiada bardzo dużą wiedzę na temat rehabilitacji. Gabinet godny polecenia.


Token