THERAPIA - Gabinet rehabilitacyjny Rzeszów

Dąbrowskiego 85, 35-959, Rzeszów PL

www.therapia.rzeszow.pl
17 8540586

08:00-20:00


Ilość Ocen: 12

Therapia to niepubliczny zakład działający w zakresie medycznym, a szczególnie świadczy usługi fizjoterapii oraz rehabilitacji. Placówka jest zlokalizowana przy ulicy Dąbrowskiego 85 w Rzeszowie. Oferuje zabiegi jak galwanizacja, jonoforeza, prądy diadynamiczne, prądy TENS, elektrostymulacja, leczenie ultradźwiękami, laseroterapia, krioterapia, kinezyterapia, masaż leczniczy, masaż klasyczny oraz masaż limfatyczny. Można się zarejestrować prywatnie lub przez NFZ.

OCEŃ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Placówka

Ocena ogólna

Komentarze internautów THERAPIA - Gabinet rehabilitacyjny Rzeszów

XxxxSuper placówka, profesjonalna obsługa, rehabilitantki fachowo wykonują swoją pracę. Wszyscy zainteresowani zdrowiem pacjentów, pozostałe placówki winny brać z Nich przykład. Pozdrawiam Panią Amandę.


PacjentŚwietna placówka, zabiegi profesjonalne długo takich szukałam jestem zachwycona. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, nowa Pani która pracuje tam krótko bo w pop miesiącach jej nie było (szczuplutką ciemne długie włosy okularu) jest wspaniała. Wszystkim życzę takiej pracownicy. Tak trzymać. Jesteście bardzo dobra placówką


JacekUruchamiałem się tutaj po ciężkiej kontuzji a aktualnie do gabinetu uczęszczam tylko na masaże. Świetna placówka


43rjakie są najbliższe terminy na rechabilitacje?


Matyldarehabilitantka profesjonalna i zatroskana pacjentem co wzbudza u mnie zaufanie. poza cienkimi ścianami które przepuszczają dźwięk to nie ma do czego się przyczepić.


Token