Centrum Rehabilitacji Sanomed

Siemieńskiego 20, 35-234, Rzeszów PL

https://sanomed.rzeszow.pl/
17 742 16 39

08:00-21:00


Ilość Ocen: 4

SANOMED Holistyczne Centrum Zdrowia mieści się przy ulicy Siemieńskiego 20 w Rzeszowie. Miejsce to cieszy się popularnością dzięki młodej kadrze wyspecjalizowanych osób oraz ich zapałowi do pracy. Sanomed, korzysta z wysokiej jakości sprzętu, który skutecznie leczy i trafne diagnozuje schorzenia. Oferuje sprawdzone metody rehabilitacji, zabiegi terapii manualnej, rehabilitację dzieci, terapię dla sportowców, metody leczenia za pomocą fali uderzeniowej oraz rehabilitację z zastosowaniem kinezyterapii, fizykoterapii, terapii tecar i  masaży.

Do bardzo szerokiego wachlarza naszych usług możemy zaliczyć również osteopatię i refleksologię a także zakładanie termoplastycznych wkładek ortopedycznych, które zapewniają odpowiednie ustawienie stopy w obuwiu. Wkładki są w szczególności polecane dla osób z wadami postawy,  sportowców i pacjentów ze schorzeniami stóp i stawów.

Holistyczne podejście do pacjenta to także usługi świadczone przez  naszych wspaniałych lekarzy w zakresie medycyny specjalistycznej

- pediatrii dr. Małgorzata Drabek

- ginekologii dr. Sabina Florczak

- uroginekologii Urszula Gębarowska

- ortopedii dr. Grzegorz Sokół

- psychoterapii Agnieszka Banaś – Ząbczyk

Jedną z innowacyjnych metod, jaką uzupełnia się tradycyjne leczenie jest stosowana w Sanomedzie komora hiperbaryczna oraz zabiegi wpływające na poprawę układu nerwowego takie jak Floating i sauna Ganbanyoku."

Rejestracji można dokonać telefonicznie, osobiście lub za pomocą FB https://www.facebook.com/SANOMED.gabinet.rehabilitacji/ pisząc do nas wiadomość.

Serdecznie zapraszamy – u nas JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH !

OCEŃ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Placówka

Ocena ogólna

Komentarze internautów Centrum Rehabilitacji Sanomed

IrenaSkuteczna korekta wad postawy, polecam rodzicom z dziećmi z tym problemem.


RozaliaSuper miła i profesjonalna obsługa, dziewczyny na recepcji mile, uśmiechnięte i zawsze pomocne. Pomieszczenia jasne i piękne. Przyjemna atmosfera i rabaty na różne zajęcia gdzie oferta jest na prawdę bardzo szeroka.


MateuszProfesjonalna kadra terapeutów. Sporo innowacyjnego sprzętu. Bardzo pomocni.
Polecam.


BłażejNajlepszy gabinet rehabilitacji w jakim kiedykolwiek byłem i nie tylko dlatego ze jest prowadzony przez przemiłych ludzi ale dlatego ze w Sanomedzie nie skupiają się na objawach lecz trafnie identyfikują a następnie leczą przyczyny danego schorzenia.


Token