Gabinet rehabilitacji Tutmed

Architektów 11/U4, 35-082, Rzeszów PL

www.tutmed.pl
783784123

7.00 - 20.00


Ilość Ocen: 2

Tutmed to gabinet rehabilitacyjny w Rzeszowie. Zespół pracowników gabinetu składa się z dziewięciu osób, które specjalizują się w szybkim przywróceniu pacjenta do sprawności i aktywności. W swojej ofercie posiada rehabilitację( kręgosłupa, stawów, pooperacyjną, po kontuzjach), fizykoterapię (tonoliza, diadynamik, jonoforeza), kinezyterapię (ćwiczenia czynne, izomentryczne lub według metod PNF, Bobath i Spiro Tiger) oraz masaż (leczniczy kręgosłupa, sportowy, drenaż limfatyczny).

OCEŃ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Placówka

Ocena ogólna

Komentarze internautów Gabinet rehabilitacji Tutmed

WaldemarSzybki powrót do pełnej sprawności po kontuzji potwierdził się, tak jak mnie zapewniano. Dziękuje, macie moją rekomendację.


CelinaWspaniałe podejście do pacjenta, które sprawia, że nawet na bolesne zabiegi przychodzi się z przyjemnością. Pani Ania i jej terapia stawu żuchwowo-skroniowego to coś, czego bardzo długo, bezskutecznie szukałam nie tylko na terenie Podkarpacia.


DariaBardzo mili ludzie i mają podejście do człowieka. Traktują każdą osobę indywidualnie i naprawdę starają się jej pomóc, a nie tylko odhaczyć dany masaż, czy ćwiczenie.


KlementynaIndywidualne podejście do pacjenta, świetni ludzie, niestety długi czas oczekiwania na masaż i ćwiczenia ale to do przebolenia.


Token