Gabinet rehabilitacji Tutmed

Architektów 11/U4, 35-082, Rzeszów PL

www.tutmed.pl
783784123

7.00 - 20.00


Ilość Ocen: 3

 Centrum Rehabilitacji Tutmed Rzeszów - Nasz zespół to grupa ludzi, których łączy wspólna pasja - fizjoterapia. Naszym celem jest jak najszybsze przywrócenie pacjentów do pełnej aktywności. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. W naszym gabinecie przyjmujemy pacjentów z różnymi dolegliwościami, takimi jak bóle kręgosłupa, stawów obwodowych, zawroty głowy, urazy, zabiegi ortopedyczne i neurochirurgiczne, oraz wiele innych. Dążymy do zastosowania najnowszych metod fizjoterapeutycznych, wykorzystując wiedzę i kombinację różnych technik.
W Centrum Rehabilitacji Tutmed Rzeszów zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta, starając się znaleźć pierwotną przyczynę dysfunkcji. Tylko w ten sposób możemy skutecznie wyeliminować problem i zapobiec jego nawrotom. Ważnym elementem naszej pracy jest również edukacja pacjenta, ponieważ stanowi ona podstawę do samodzielnej pracy nad poprawą zdrowia. Bez współpracy między pacjentem a terapeutą niemożliwe jest osiągnięcie zamierzonych rezultatów.
Stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Dążenie do ciągłego doskonalenia umożliwia nam prowadzenie terapii zgodnie z najnowszymi osiągnięciami naukowymi.
Jesteśmy również świadomi, że oprócz wiedzy istotne jest wykazywanie empatii. Nasza profesjonalna pomoc pacjentom jest możliwa, gdy fizjoterapeuta stara się zarówno naukowo, jak i emocjonalnie zrozumieć potrzeby osób chorych i niepełnosprawnych.
 
Tutmed to gabinet rehabilitacyjny w Rzeszowie. Zespół pracowników gabinetu składa się z dziewięciu osób, które specjalizują się w szybkim przywróceniu pacjenta do sprawności i aktywności. W swojej ofercie posiada rehabilitację( kręgosłupa, stawów, pooperacyjną, po kontuzjach), fizykoterapię (tonoliza, diadynamik, jonoforeza), kinezyterapię (ćwiczenia czynne, izomentryczne lub według metod PNF, Bobath i Spiro Tiger) oraz masaż (leczniczy kręgosłupa, sportowy, drenaż limfatyczny).

OCEŃ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Placówka

Ocena ogólna

Komentarze internautów Gabinet rehabilitacji Tutmed

m789ibNIE POLECAM REHABILITACJI W TYM MIEJSCU.PERSONEL WYMAGA SZKOLEŃ Z RELACJI I KOMUNIKACJI Z KLIENTAMI - CHYBA NIEPEŁNOSPRAWNYMI, SKORO PRZYCHODZĄ DO TEJ PLACÓWKI SKIEROWANI Z NFZ. Personel nie używa słów "proszę", "zapraszam" ipt. Zwraca się do klientek i klientów "iść!", "położyć się!", "rozebrać się!", "siadać!", "założyć!". Wykrzyknik oznacza ton rozkazujący, szczególnie wyróżnia się w tym jedna kobieta, a pozostałe osoby z personelu akceptują jej zachowanie, ponieważ nie reagują. Jeden z kientów zaczął się tłumaczyć ze swojej niepełnosprawności, z powodu braku empatii u tej rehabilitantki. Uważam za niedopuszczalne doprowadzanie klientów do tłumaczenia się, że szybciej nie mogą swoich ruchów siadania, wstawania lub kładzenia się wykonywać.


WaldemarSzybki powrót do pełnej sprawności po kontuzji potwierdził się, tak jak mnie zapewniano. Dziękuje, macie moją rekomendację.


CelinaWspaniałe podejście do pacjenta, które sprawia, że nawet na bolesne zabiegi przychodzi się z przyjemnością. Pani Ania i jej terapia stawu żuchwowo-skroniowego to coś, czego bardzo długo, bezskutecznie szukałam nie tylko na terenie Podkarpacia.


DariaBardzo mili ludzie i mają podejście do człowieka. Traktują każdą osobę indywidualnie i naprawdę starają się jej pomóc, a nie tylko odhaczyć dany masaż, czy ćwiczenie.


KlementynaIndywidualne podejście do pacjenta, świetni ludzie, niestety długi czas oczekiwania na masaż i ćwiczenia ale to do przebolenia.


Token